+903123543055

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

1985 yılından bu yana kalorifer ve kazan tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız bu sektöründe faaliyetine devam etmektedir. Katı ve Sıvı Yakıtlı Kalorifer Kazanları, Gaz Yakıtlı Kalorifer Kazanı, Katı, Sıvı ve Gaz Yakıtlı Buhar Kazanları, Katı, Sıvı ve Gaz Yakıtlı Sere Kazanları, Kazan Izgara ve Türbülatör Tamir Bakımı, Her Türlü Kazan Boruları Değişimi, Buhar ve Kalorifer Kazanlarının Devreye Alınması, Kazanların Tesisatlarının Yapılması, Eşanjör ve Serpantin Tamiri ve Bakımı, Kombi Tesisatı Yapılması,Sıcak Su Boyleri İmalatı ve Tamiri uzmanlık alanlarımızdandır. Cazip ödeme koşulları ve kaliteli hizmet vermesinden dolayı hızla Ankara sektöründe öncü firmalardan biri haline gelmiştir Kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiş olan firmamız siz değerli müşterilerine daima en iyiyi sunmaktadır.

Kusursuz Hizmet

MÜŞTERİLERİ anlamak, ihtiyaç ve beklentilerine uygun çözümler sunmak öncelikli amacımızdır. Dürüstlük ve şeffaflık değişmez ilkelerimizdir.


Kolay Ulaşılabilir

Müşterilerimiz için kolay ulaşılabiliriz ve ihtiyaç duyulan tüm bilgileri gereken şeffaflık ile sunuyoruz.  
İrtibat : 0312 354 30 55 - +90 541 409 27 11  Faks: 0312 354 30 55  Mail:  info@nehirkazan.com

Ürün Bazlı İnternet Sayfalarımız

www.nehirkazan.com

www.yakittanki.com

www.yakitdepotanki.com

www.kaloriferkazanlari.com

www.kaloriferkazantamir.com

 


Müşteri Odaklı

Kalorifer Kazan Tamiri olarak en önemli varlığımız olan müşterilerimize iyi ve kaliteli hizmet sunmak için çalışıyoruz.Hizmet anlayışımızın ve ilgi odağımızın merkezinde her zaman MÜŞTERİ yer alır